Witamy nowego członka klubu

Cześć!

Z niekłamaną radością witamy w naszych szeregach kolejnego osobnika :) Horda Łańcut wita Jabola - najnowszego członka naszej grupy. Lewa w Górę!

Horda w DD w Łopuszce

Cześć

Jak co roku wybraliśmy się do Domu Dziecka aby rozegrać tradycyjny mecz i zjeść pyszną kiełbasę. W tym roku towarzyszyli nam przyjaciele z P2K, za co jesteśmy im wdzięczni - zatrzyk nowych sił piłkarskich pozwolił na osiągnięcie zaszczytnego wyniku 4:4. Niestety przegraliśmy w karnych :) Gratulujemy zwycięzcom, bo wygrani byliśmy wszyscy.

Czerwcowe SIP już za nami

Cześć

Czerwcowe Spotkanie Integracyjne Przyjaciół już za nami - dziękujemy wszystkim za przybycie i spędzenie z nami tego czasu. Mamy nadzieję że wywieźliście od nas dobry humor i zadowolenie z życia :) LwG

Witamy nowego członka klubu.

Cześć

Z przyjemnością informujemy, że Horda Łańcut przyjeła w swe szeregi nowego członka - Zeusa. Witamy!

Sezon 2017 rozpoczęty!

 Cześć!

 

Korzystająć ze sprzyjającej pogody Horda Łańcut wyruszyła w trasę. Sezon 2017 można uznać za otwarty :)

Walne Zgromadzenie Członków

Witam

Zgodnie ze statutem ogłaszamy, że Walne Zgromadzenie Członków Klubu Motocyklowego Horda Łańcut odbędzie się 6.12.2016 w siedzibie klubu o godzinie 19.

Motofestiwal 2015 - podsumowanie

Cześć!

Motofestiwal 2015 za nami - dziękujemy wszystkim za przybycie. Mamy nadzieję że bawiliście się dobrze - tą imprezę robimy właśnie dla was. Mnóstwo pracy włożonej przez nas w oragnizację zaowocowało dużą dawką rocka w Łańcucie. Już w piątek ze sceny dawali czadu niezapowiedzeni Steel Velvet (dzięki chłopaki!), supportowani przez lokalną Strzygę. Potem było jeszcze lepiej, kiedy na estradzie pojawili się Rebelianci. Ich dawka southern rocka rozgrzała publiczność przed gwiazdą wieczoru - Totentanz. Chłopaki dali ognia! W sobotę jak zwykle parada - niestety Policja nie stanęłą na wysokości zadania i mimo naszych próśb nie pomogłą w zabezpieczeniu trasy, a i badanie alkomatem chętnych na wyjazd na paradę zostało potraktowane przez Policję "pobieżnie". Po szczęśliwym powrocie czekały nas konkursy z nagrodami (fajnymi nagrodami:) oraz koncerty. Night Mistress rozgrzali zbierawjącą się publiczność, Blues Station grający jako drudzy spowodowali tylko podniesienie ciśnienia do maksimum przed gwiazdą wieczoru - CETI. W niedziele niestety Policja znół zawiodła nie dostarczając alkomatu aby opuszczający zlot mieli pewność że mogą wsiąść na maszyny. Poza tym drobnym incydentem wszystko zakończyło się pomyślnie. W niedziele, podczas pikniku rodzinnego można było skorzystać z całego szeregu rozrywek dla dzieci oraz posłuchać występów wokalnych. Dziękujemy chłopakom i dziewczynom z zabezpieczenia medycznego oraz oczywiście Kasi i Romkowi, naszym prowadzącym - daliście radę!

Dojazd na teren Motofestiwalu

Cześć Ponieżej link do mapki dojazdowej na teren Motofestiwalu spod głównej bramy Zamku w Łańcucie

Ceny biletów na Motofestiwal 2015

Cześć

W związku z rosnącą ilością pytań o ceny:
35 zła motocyklista - w tym blacha, strzeżony park maszyn, pole namiotowe, murowane toalety i prysznice, dostęp do odkrytego basenu, koncerty
10 zła plecak - tak jak motocyklista minus blacha
10 zła/dzień - piechur
Niedziela free.

Zapewniamy bezpłatny parking dla samochodów oraz motocykli.
Zapraszamy, start 15:00 już w ten piątek 07.08

Pozdrawiam
Sandman

Trasa Parady na Motofestiwalu 2015

Cześć!

Oto trasa parady na Motofestiwalu 2015. Wyruszamy w sobotę o 13 z terenu zlotu, przewidziany jest przystanek na rynku w Łańcucie.
http://www.planetagor.pl/places/application/TrialPage.php?ID=10385#.VbnB...

Sandman